wtorek, 04 Sie 2020
Dekoracja Grobu Pańskiego 2020
Aktualności

 
Komunikat
Aktualności
sobota, 14 marca 2020 11:00

Wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce od dnia 13 marca 2020 roku każe podjąć nowe działania, także w dziedzinie życia religijnego Kościoła w Polsce. Dotyczy to również naszej Parafii w Ligowie. Zgodnie z rozporządzeniem Biskupa Płockiego:

1. Nie odbędą się Wielkopostne Rekolekcje Parafialne.

2. W trosce o wzajemne zdrowie i odpowiedzialność za innych, pamiętajmy o możliwości skorzystania z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych jednocząc się w modlitwie za pomocą mediów.

3. Wewnątrz kościoła może znajdować się podczas Mszy Świętej nie więcej niż 50 osób.

W nawiązaniu do tych rozporządzeń, ks. Proboszcz naszej ligowskiej Parafii pragnie poinformować, że:

Więcej…
 
Aktualności
sobota, 14 marca 2020 11:00

Drodzy Parafianie!

Pragnę Was zapewnić, bez względu na, nie wiem jakie okoliczności zewnętrzne, że jestem do Waszej dyspozycji, bez żadnych ograniczeń i o każdej porze, w kwestiach mojej posługi kapłańskiej, proboszczowskiej wśród Was.

ks. Proboszcz

 

 
Transmisje Mszy św. w tv, radio i internecie
Aktualności
sobota, 14 marca 2020 09:25

Przeżywając czas Wielkiego Postu, który w sposób szczególny został naznaczony pandemią koronawirusa, wyrażamy naszą solidarność i troskę wobec osób dotkniętych w jakikolwiek sposób tą chorobą. W duchu odpowiedzialności za życie każdego człowieka, zachęca się do modlitwy o ustanie panującej pandemii na całym świecie, szczególnie w naszej Ojczyźnie. Osoby przebywające w domach mogą  za pośrednictwem telewizji, radio lub portali internetowych duchowo łączyć się z odprawianymi w świątyniach nabożeństwami.

Poniżej publikujemy miejsca, skąd transmitowane będą msze święte przez telewizję, radio bądź Internet:

 

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 30